breadcrumbs_revolution_theme

Гарантія.

Гарантійний термін обслуговування меблів виробництва ALIZELтм становить 3 роки.

Підтвердженням гарантійних зобов'язань - є паспорт і товарний чек (квитанція, фіскальний чек, або інший розрахунковий документ). Гарантійний період починається від дати продажу товару споживачеві.

Ви отримуєте 3-х річну гарантію на конструкцію і всі матеріали, які використані при виробництві диванів ALIZELтм

Гарантія поширюється на всі процеси, пов'язані з втратою зовнішнього вигляду, протягом трьох років.

Приклад для м'яких меблів:

просідання матраців, потертість оббивочного матеріалу, пошкодження верхнього шару шкірозамінника, шкіри, розтріскування, потертість.

Приклад для корпусних меблів:

Відшарування кромки, якій заторцовано ДСП, відшарування плівки в МДФ (крім випадків, пов'язаних з впливом води). Відсутність достатньої жорсткості у конструкції, провисання полиць через невірне конструктивне рішення компанії ALIZELтм.


Ми не прописуємо в паспорті величезну кількість вимог, які дадуть нам можливість відмовитися від гарантії.

Наше завдання, використовувати правильні матеріали, виготовляти вироби з надійною конструкцією і якісним наповненням.


Повернення або обмін.

Покупець має права повернути або обміняти меблі на протязі 14-ти днів. За умови, що меблі не були в експлуатації. Витрати пов'язані з поверненням меблів: упаковка, доставка і т.п. - це витрати покупця. Повернення або обмін не можна зробити, якщо меблі замовлялися з індивідуальними параметрами, характкристиками покупця, наприклад: покупець замовив диван в певному обивочному матеріалі або замовив шафу в індивідуальному кольорі ДСП і т.п.

Якщо меблі не можна повернути з певних причин, ви можете звернутися до нас і ми постараємося допомогти. Покупець не бачить всіх рішень, іноді складні питання можна вирішити незначними витратами.