Модульні вітальні

Модульні вітальні

Вітальня є обличчям, або візитною карткою вашого будинку, квартири, офісу. У ній збираються ваші родичі, друзі, ділові партнери та від її облаштування залежить імідж вашого будинку чи організації. Важливою складовою інтер'єру вашої вітальні є меблева гарнітура. Сучасний ринок меблевої продукції рясніє різними трендами та тенденціями моди, при цьому, варіюючи в різному ціновому діапазоні. Деякі клієнти вважають за краще придбати елементи меблевого гарнітура окремо, розраховуючи при цьому заощадити бюджет. Найчастіше таке рішення не виправдовує кінцевих очікувань клієнта: по-перше, добірка меблевої гарнітури з різних джерел порушує гармонійний єдиний стиль самої гарнітури, по-друге, часто такий підхід стає економічно невиправданим через те, що продаючи окремі частини гарнітуру постачальники прагнуть додати націнку.

 Саме тому ми пропонуємо нашим клієнтам купувати гарнітуру для вітальні у комплекті. Наш асортимент меблевої продукції представлено у широкому спектрі вибору тренду. Наша продукція широко варіює як у ціновому діапазоні, так і у діапазоні дизайнерських рішень. Гарнітура для вітальні представлена ​​різними трендами: "Версаль", "Крона", "Лоран", "Моніка", "Неаполь", "Прованс", "Сільвія". Вітальні, які пропонує наш інтернет-магазин, складаються з модулів, які в свою чергу можуть бути замінені, або доповнені за бажанням клієнта. У комплект гардеробу для вітальні входять тумба для телевізора, високі комоди, пенали, журнальні столики.

Наша продукція відрізняється високою якістю деревини, оздоблювального матеріалу та ергономічними розмірами дизайну. Технології нашого виробництва відповідають усім сучасним вимогам якості, ми ретельно стежимо за виконанням усіх виробничих нормативів. Купуючи нашу продукцію, клієнти отримують трирічну гарантію, яка поширюється на різні елементи меблевої конструкції (провисання полиць, відшарування кромок та плівок, потертість покриття, відсутність жорсткості конструкції тощо). Наші співробітники готові надати вам усю необхідну допомогу при виборі та монтажі меблевої продукції. Ми з нетерпінням чекаємо на ваші замовлення та пропозиції.Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)