Кроваті

Кроваті

Спальна кімната є місцем вашого відпочинку та усамітнення від навколишньої суєти. Головним елементом спальної гарнітури є ліжко. За попередніми даними, середньостатистична людина проводить уві сні дві третини свого життя і наше завдання зробити цю невід'ємну частину людської життєдіяльності якомога комфортніше, адже здоровий сон є безпосереднім фактором вашого здоров'я.

Наш інтернет магазин представлений цілим спектром спальної гарнітури одним, з яких є спальні ліжка. У цій статті ми розповімо вам, на що необхідно звернути увагу при виборі спального ліжка. Насамперед при виборі спального ліжка необхідно звернути на пружність спального матраца, від якої залежатиме не тільки ваш комфорт, а й здоров'я вашого хребта. Вибираючи спальний матрац необхідно врахувати вік, вагу та індивідуальні фізіологічні особливості клієнта. Матраци середньої жорсткості найбільше підходять людям середнього віку, людям похилого віку підходять матраци, наближені до м'якої жорсткості, жорсткі матраци підходять для людей з великою вагою.

Купуючи двоспальне ліжко, зверніть на висоту, ширину та довжину. Також при виборі спального ліжка важливо уточнити матеріал наповнювача її спального матраца. Одним з найякісніших наповнювачів є наповнювачі на пружинній основі, які більшою мірою і надають вашому ліжку ортопедичного ефекту. Наступне на що необхідно звернути увагу - це якість оздоблювального матеріалу та якість кріплення її каркасу. Оздоблювальний матеріал повинен бути стійким до стирання розповзання матеріалу. У кріпленні каркаса виробник повинен використовувати болти, а не шурупи тому звертайте увагу на стійкість каркаса.
 
Якщо ви збираєтеся придбати двоспальне ліжко, дуже важливо звернути увагу на загальний інтер'єр вашої спальної кімнати. У нашому асортименті є різноманітні трендові рішення. Дизайнерський стиль у нашому інтернет-магазині представлений моделями: "Версаль", "Крона", "Лоран", "Моніка", "Неаполь", "Прованс", "Сільвія". Купуючи меблеву продукцію у нас, ви отримуєте товар, від виробника обминаючи при цьому націнку та інші витрати. Ми готові задовольнити смаки та переваги кожного клієнта, з нетерпінням чекаємо на ваші пропозиції та замовлення!Показано з 1 по 12 із 24 (всього 2 сторінок)