Меблі для салонів краси

Меблі для салонів краси

Салон краси є місцем, яке відвідують не лише дівчата, а й чоловіки. Інтер'єр є основним критерієм, який може задовольнити усі бажання та запити клієнтів. Головним елементом дизайну є меблі. Вибираючи меблі для вашого салону необхідно врахувати низку факторів. Перше на що необхідно звернути увагу на цю площу приміщення, щоб між елементами меблевої гарнітури був необхідний вільний простір для роботи майстрів.

Наш інтернет магазин пропонує до вашої уваги манікюрні столи, місця для майстра, ресепшени. У нашому інтернет-магазині ви можете купити недорого місце для майстра салону краси, перукарні. Його компоненти: велике дзеркало, стіл та ящики. Як кажуть: "дешево і сердито". Моделі меблів для майстра можуть бути виготовлені у різних кольорах та з різним покриттям. Для спеціалістів з манікюру в асортименті інтернет-магазину представлені манікюрні столи у різноманітних дизайнерських виконаннях. Основна особливість, що дані моделі столиків для манікюру мають низьку ціну і хорошу фабричну якість. У разі потреби ми виготовимо меблі за індивідуальним дизайном та розмірами.

Наші меблеві вироби представлені такими стилями як: «Кристал», Італія», «Захоплення», «Світло», «Овал», «Крапелька», «Грей». Всі меблеві елементи виготовлені з високоякісних матеріалів з дотриманням ергономічних розмірів дизайну та дотриманням усіх сучасних технологічних норм. Меблева фабрика «ALIZELtm» є одним із найнадійніших виробників в Україні.

Ми завжди стежимо за тенденціями моди та дбаємо про якість нашої продукції. Купуючи меблеві товари, наші клієнти отримують трирічну гарантію, яка поширюється на основні елементи меблевої гарнітури (каркас. покриття тощо). У разі виникнення труднощів у виборі товару наші співробітники зможуть проконсультувати вас, надавши всю необхідну інформацію у доступній для вас формі. На інтернет магазин з нетерпінням чекає ваших дзвінків та пропозицій. Ми готові до співпраці з будь-якою категорією клієнтів.Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)