Акції та знижки

Інтернет-магазин меблів ALIZEL

Інтернет-магазин меблів у Харкові ALIZEL, Алізель - це меблева фабрика. Ми виробляємо якісні меблі на замовлення і даємо гарантію 3 роки на все.

Основні наші переваги:

  Виготовлення, виробництво меблів на замовлення в Харкові та інших регіонах Укпаїни за індивідуальними розмірами, за індивідуальним замовленням, проекту, виготовлення ексклюзивних меблів.

  Завжди дбаємо про те, щоб наші меблі були якісними, красивими. Технологічні рішення, за всіма елементами, спрямовані на тривалий термін експлуатації.

  Для нас важливо те, що перш за все хочете отримати ви, тому ми можемо порадити найкращі рішення для вас. Телефонуйте до нас, за консультацією. Приклад: Стелажі для будинку. У будь-якої моделі ви можете самостійно змінити розмір, і відразу зрозуміти скільки вона коштує, у вас є ціна за 1 см. При цьому, ви не переплачуєте за такі зміни. Надали, ми цю можливість, для того, щоб ви могли купити стелаж, який ідеально підійде вам за параметрами, буде гармоніювати з вашим простором.

  Наш досвід і знання дозволяють дати якісні поради в наповненні м'яких меблів, матрацах. Яке наповнення, найкращим чином буде поєднуватися з масою людини, особливостями експлуатації.

  Коли ми виробляємо меблі для вулиці, лавочки, наприклад, завжди турбуємося про якість дерева, використовуємо вільху, а не сосну, адже сосна, в спеку виділяє смолу і людина, може зіпсувати собі одяг. Стежимо за засобами, якими обробляємо дерево, вони повинні захищати його від ультрафіолету, гниття.

  При виробництві меблів для кафе, ресторанів, ХоРеКа, HoReCa, використовуємо дуже якісні кожзам, тканини. У нас багато випадків, коли з року в рік, до нас повторно звертаються замовники, задоволені меблями.

  Меблева фабрика ALIZEL, Алізель, розвинена в більшості напрямків - виготовлення м'яких меблів, виготовлення корпусних меблів, меблів з металу, меблів з дерева, тому ми максимально корисні для вас, особливо, при виконанні комплексних замовлень, виготовлення меблів за індивідуальними проектами.

  Хочемо звернути вашу увагу на нашу гарантію. Гарантія на меблі ALIZEL, Алізель 3 роки, на все. Що це означає, на все? Приклад, по м'яких меблів: диван складається з каркаса, наповнення і оббивного матеріалу. У разі рекламації, наша фабрика не намагається піти від відповідальності. Ми несемо відповідальність за каркас, наповнення, і тканину, меблева фабрика ALIZEL, Алізель, не пояснює, що у тканини є постачальник, і ми не можемо відповідати за її якість. Беремо на себе відповідальність і усуваємо рекламацію. Важливо відібрати для вас правильний оббивний матеріал, щоб ви залишалися задоволені. Хоча жоден постачальник тканини не компенсує витрати якщо його тканина, через рік, зіпсується.

  Основні наші принципи - виробляти меблі так, щоб вони були красивими, якісними, функціональними, технологічно надійними, всі її елементи служили однаково довго, а якщо ми в чомусь помиляємося, то із задоволенням усуваємо рекламацію, щоб знову не повторювати помилок. Всі процеси від моменту замовлення меблів до моменту занесення і складання, продумані, покупка повинна принести вам радість. Багато хто навіть не усвідомлюють, купити меблі - це ще не все, її потрібно доставити, занести і зібрати. Ми не тільки продаємо меблі в інтернет-магазині, а дбаємо, про те, хто, і як їх буде доставляти, заносити, збирати.

  Інтернет-магазин меблів Харків, меблевої фабрики ALIZEL, Алізель, дає можливість вибрати будь-яке спальне місце в ліжках, матрацах, одним кліком, і тут же побачити вартість свого виробу. Одним кліком, дізнатися вартість ліжка з підйомним механізмом і без нього. Подібні функції зараз вводяться для всіх груп товару.

  Купити меблі в Харкові ви можете у нас. Ми завжди робимо вчинки, завдяки яким, вибрати меблі - це легко і просто.