Матраси

Матраси

Найважливішим елементом спальної гарнітури є матрац. Саме від нього залежить комфортне розташування вашого тіла під час сну або відпочинку. У цій статті ми розглянемо, на що необхідно звернути увагу під час вибору спального матраца.

 Якщо ви хочете купити матрац ортопедичний в Харкові, Україні, то вам слід врахувати наступні фактори: види матраців, наповнення, розміри. За конструкцією матраци діляться на пружинні та безпружинні. Безпружинний матрац має мінімальні анатомічні властивості. У переважній більшості випадків він нагадує «бутерброд» з різних наповнювачів, в яких відсутній пружинний блок. Інший вид матраців за конструкцією пружинні. Вони бувають із залежними пружинами та з незалежними, де кожна пружина складається окремо. Пружинні матраци мають більший ортопедичний ефект, ніж пружинні. До вибору пружинного матраца необхідно підходити, відштовхуючись від ваги клієнта. До середньої ваги до 80 кг підходять пружинні матраци середньої жорсткості, такі матраци, як правило, не м'які і не жорсткі.

Людям із вище середнього найбільше підходять жорсткі матраци. Показник жорсткості і пружності матраца також залежить від кількості пружин в матраці. Існує три види пружинних блоків: ТФК блок стандартний 250 пружин на квадратний метр, мульти пакет 500 пружин на кв. м. та мікропакет 1000 пружин на кв. м. Для середньої ваги ідеально підходить матрац з тфк блоком. Для більш пружного матраца необхідно звернути увагу на матрац із мульти пакетом. За розміром матраци також поділяються на односпальні за шириною 80-90см, напівтороспальні матраци 120-140см і двоспальні матраци 160см і вище.

Наш інтернет магазин представлений широким асортиментом спальних матраців різних моделей. Матраци виготовлені з якісних та високоміцних матеріалів. Модель стандарт – це поєднання пружинного блоку «бонель» та пінополіуретану 4см, який додасть максимальний ефект копіювання вашого тіла. У моделі «пакет» кожна пружина знаходиться в окремому чохлі і не пов'язана з іншими пружинами, тому з більшою точністю копіює положення вашого тіла, що створює більший ортопедичний ефект. Також у нас є інші моделі спальних матраців, з якими ви можете ознайомитись у нашому інтернет-магазині. Якщо у вас виникнуть труднощі у виборі продукції. наші співробітники завжди будуть раді допомогти вам у виборі.Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)