Меблі для вулиці

Меблі для вулиці

До недавнього часу меблі екстер'єру були чимось дивовижним і неймовірним для простого обивателя. На сьогоднішній день ринок меблевої продукції поряд з гарнітурами інтер'єру також заповнений меблями для двору та вулиці, на будь-який смак, починаючи від лавок, крісел столів і закінчуючи цілими наборами зовнішніх меблевих гарнітур.


В даний момент на ринку є безліч моделей меблів для вулиць, парків, зон відпочинку і дачних ділянок. Але насправді вибір необхідного варіанту для кінцевого споживача – справа не проста. Для початку необхідно визначитися для яких потреб ви хочете використовувати даний вид меблів, а ми допоможемо вам і підберемо оптимальні варіанти. Наші спеціалісти проконсультують вас з питань вибору необхідних моделей. Також можливі варіанти виготовлення меблів за індивідуальним дизайном та розмірами.


У нашому інтернет-магазині ви можете купити дерев'яну лавочку, лавку, шезлонг за доступною ціною з доставкою у всі регіони України. Асортимент представлений різними моделями лавочок з дерева. Розміри ви можете у картці відповідного товару. Продукція виготовлена ​​із високоякісного матеріалу з високою зносостійкістю в умовах вулиці. Матеріал виготовлення каркасу вільха. Крамниці виготовлені з усіма необхідними параметрами: висота спинки, кут нахилу зроблені відповідно до комфортного розташування вашого тіла. Засмагаючи на шезлонгах, ви відчуєте комфорт та тепло на своїй присадибній ділянці або у зоні відпочинку.

Наша фабрика "Алізель" надає тільки якісну продукцію, на яку поширюється гарантія до 3 років. Якщо ви не можете визначитися з вибором, наші менеджери проконсультують вас з будь-яких питань.Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)